Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Lečenje postraumatskog poremećaja

    Pitanje broj: #153917

    Poštovana,

    Pre 19 godina bila sam na sahrani samoubice i to je bio moj prvi susret sa sahranama. Njega nisam poznavala. Već 19 godina od tada imam okp i javljaju mi se suicidne misli kao i napadi panike i straha. U poslednjih godinu dana pijem Flunisan ujutru, Onzapin popodne, a uveče Tritico i Rivotril. Kako da se izlečim? Moja dijagnoza je postraumatski poremećaj. Hvala unapred