Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Lečenje nemira u sebi

    Pitanje broj: #153647

    Poštovani,

    Psihijatriji sam bolesnik. Prošle subote sam osjetio jak nemir u sebi, slabo sam spavao preko vikenda. Nisam bio u stanju ni da ležim, ni da sjedim ni da hodam. Taj nemir sam pokušao da dovedemo u redu, čitajući knjige, ali ništa. Redovna terapija mi je: q-pin 100mg 1/2 ujutru i popodne, i 1 uveče; Depakine cromo 300 ujutro i popodne po jedna, a uvečer 2, a Risedon 2mg jedna uvečer. U subotu sam pio umereno alkohol. Mislim da mi je od toga nastao unutrašnji nemir. Jedva sam dočekao da odem kod psihijatra na kontrolu i nisam mu spominjao alkohol, samo nemir. Prepisao mi je na te lijekove i Lexilium 3 mg po jednu ujutru i popodne, a Depakine cromo 300 mi je smanjila uvečer jednu, a q-pin povećala na dvije tablete na večer. Počeo sam odmah konzumirati kombinaciju lijekova, a djelovanje je tako da ujutro do nekih 14-15 sati budem kao zombi, a do kraja večeri budem normalan. Molim Vas pomozite mi i kakva mi se reakcija desila u organizmu?

    Odgovoreno: 19. 09. 2017.
    • Poštovani,

      U svakom slučaju javite se na kontrolu i opišite svom lekaru kako se osećate. Nemojte skrivati okolnosti koje su prethodile promeni (alkohol). Lekar zbog te informacije neće da Vas krivi, već će samo dobiti bolji uvid u novonastalo duševno i telesno stanje i veću šansu da Vam pomogne.