Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Gušenje prilikom kašlja

    Pitanje broj: #154687

    Poštovani,

    Osećam gušenje čim se nakašljem i onda se izgubim od straha, vrti mi se u glavi i samo što se ne sruši. Više puta ranijih godina sam imala situaciju da se kao zadavim nekom hranom ili mi krene šlajm pa zastane u grlu i nisam mogla disati. Povratim se ja i sve je ok, a onda je sad krenuo taj neki napad straha sa prvim kašljem i toliko se oduzmem da samo čekam kada ću da se srušim. Imam hipotireozu i pijem lekove i nalazi su ok. Znam da je to psiha i treba mi pomoć.