Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Kontakt sa krvlju-zaraza

    Pitanje broj: #63039

    Poštovani, imam jedno pitanje koje će vama možda zvučati čudno, međutim ja sam velika paničarka. Naime, neki dan sam osobi koja je imala malu ranu (od tog dana, ali ne sa svježom krvi na njoj) mazala ruke s losionom za tijelo, te sam 15-ak minuta nakon toga, bez da sam oprala ruke sebi na lice pritisnula prištić iz kojeg je izašla krv. Odmah sam otišla staviti antiseptik neki i pomazala to alkoholom. Samo me zanima mogu li sebi na taj način nešto prenijeti, ako ta osoba nešto ima (mislim na zarazne bolesti putem krvi)? Unaprijed hvala i lijep pozdrav.