Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Intenzivno crvenilo kože nakon tuširanja

    Pitanje broj: #144395

    Na laktovima i desnom kolenu su se pojavili crveni krugovi. Ti krugovi dolaze do izražaja nakon tuširanja, crvenilo se pojača. Nikakvih simptoma nemam, npr. svrab na tom mestu crvenila. Ne šire se, uvek su na istom mestu. Slika u prilogu je crvenilo na kolenu, da li mi možete reći da li to može biti ekcem ili je nešto drugo u pitanju?