Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859

    POSTOVANA DOKTORKA, POCETKOM OVE GODINE,POSLE ODLASKA ZUBARU,JAVIO SE STRASAN OSECAJ,PODRHTAVANJA TELA,STRAHA,NESANICE,LUPANJE SRCAâ?¦ POSLE TOGA SAM ISLA,BAR JOS 4 MESECA ZUBARU KOJI ME JE PROPISNO NAMUCIO,PA SE JAVIO OSECAJ PROPADANJA,NESIGURNOST PRI HODU.DANAS JE I DALJE PRISUTNO PROPADANJE,KADA LEZIM ILI SEDIM OSECAJ POMERANJA,IAKO MIRUJEM.PRED MENSTRUACIJU,STRASAN OSECAJ TESKOBE,NEMIRA,STRAHA U STOMACNOM I GRUDNOM DELU,SKORO NEIZDRZIVO. LUPANJE SRCA JE SKORO SVAKODNEVNO,OSECAJ STRAHA I POMERANJA ISTO.NISTA MI VISE NIJE KAO NEKAD,SVE MI JE STRASNO!NAJGORE JE STO NE MOGU DA SE OPUSTIM,ZBOG STALNOG OSECAJA POMERANJA,POGOTOVO KADA LEZIM NA LEDJIMA. PRE SVEGA OVOG,PROSLE GODINE MI SE DESAVALO,KADA LEGNEM NA LEDJA DA SPAVAM,DA PROPADAM,A PRED MENSTRUACIJU NESIGURNOST PRI HODU.ALI TO MI NIJE BILO TOLIKO STRASNO,KAO OVE GODINE.POSLE TRAUME KOD ODLASKA ZUBARU. PIJEM KSALOL I PONEKAD BROMAZEPAM,OD KOJIH MI JE PROPADANJE I POMERANJE TELA KADA LEZIM I MIRUJEM,JOS IZRAZENIJE!NON-STOP SAM NERVOZNA I UPLASENA,ZNOJIM SE CESTO I KADA MI JE HLADNO,STOMAK MI PODRHTAVA KAO DA STALNO IMAM TREMU.DA LI JE OVO KONSTANTNO POMERANJE UZROK POMERENE KICME,JER DVA PRSLJENA STRCE I BOLNA SU NA DODIR?CESTO OSETIM NAPETOST U VRATNOM I RAMENOM DELU. MOLIM VAS RECITE MI,DA LI JE OVO ANKSIOZNOST ILI TO MOZE DA UZROKUJE POMERENA KICMA? UNAPRED ZANVALNA,

    • Potrebno je da se javite neurologu, psihijatru i otorinolaringologu radi detaljnog pregleda, obzirom da Vase tegobe mogu biti deo ne samo psihickih vec i nekih telesnih oboljenja. Uradite ova ispitivanja sto pre da bi Vam se pronasla adekvatna terapija i razresile tegebe koje nisu ni malo prijatne.