Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #1082

    imam sestru koa je starija od mene i ostala veoma mlada udovica u njenom zivotu sadaa postoji drtugi koji po onome sto sam saznala o njemu nije za nju jer je alkoholicar ali i ~neki` dr nauka iz K. Mitrovice sto mom ocu daje za pravo da je podrzi u semu sto ona radi a to je ucenje sina da meni i mojopj mami kao i njegovoj doktorici nasoj prijateljici i njenoj sestri koja joj je samo pomagala zabrani kontakt i da ga tuce i maltretira naziva svakakvim imenom, moram da vam napomenem i to da smo dete podigle i odgledale do njegove osme godine moja majka i ja dok je ona odlazila u mitrovicu i dete lagala da je na moru a ustvari se nalazila na moru.Prica je malo poduza i ja bih volela da sa vama licno porazgovaram ako je to moguce jer zivim u nisu i volela bih da pomognem pre svega detetu koje je povuceno u sebe i bez prijatelja ,drugara i sada van mog i majcinog nadzora, inace moram da vam napomenem i to da da je bila ustanju da detetu da vecu dozu brufena da bi dete spavalo ! dok se ona sprema za odlazak u mitrovicu

    Odgovoreno: 29. 08. 2007.

    • Naravno da mozete da mi se javite ako zbog ovakve situacije imate psihicke tegobe - samo nabavite uput. Medjutim, ako Vam je neophodan savet za dete, onda se javite decijem psihijatru ili psihologu, obzirom da se ja bavim psihickim poremecajima kod odraslih (preko 18 g.) i nemam pravo da radim sa decom.