Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Neželjena dejstva čaja od piskavice

    Pitanje broj: #142574

    Poštovani, čula sam da čaj od piskavice donekle utiče na povećanje grudi, pa me interesuje da li bih se ugojila ako bih ga konzumirala, i kakve kontraindikacije mogu biti? Imam 21 godinu i 58 kg. Hvala

    Odgovoreno: 17. 01. 2017.

Komentari na pitanje: #142574

    • Poštovanje. Pijem čaj od piskavice već pola godine oko 2-4 dcl dnevno. Zanima me da li bi trebalo da napravim pauzu, malo sam smršala od toga ali vodim računa šta jedem. Inače osećam se dobro, imam 48 godina i 60 kilograma. Bez terapije, redovno se kontrolišem. Hvala. Srdačan pozdrav.