Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Uklanjanje strija i zatezanje stomaka nakon poro

    Pitanje broj: #56963

    Posle porođaja stomak mi je ostao sav u strijama, a koža poprilično rastegnuta i visi. da li bih mogla ovo da otklonim i gde?

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,

      Kod vas je indikovano učiniti abdominoplastiku tj. "zatezanje" stomaka.
      Tom intervencijom se izbacuje sektor kože prednjeg trbušnog zida od nivoa nešto iznad pupka do pubisa, učini se liposukcija prednjeg i bočnih trbušnih zidova i učini se "plastika" mišića prednjeg trbušnog zida.
      Ove intervencije se obavljaju u skoro svim bolnicama i klinikama za plastičnu hirurgiju, a cene su raznolike.
      Cena je između 3000-4000 EUR. Zakažite pregled popunjavanjem Kontakt forme.