Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Uklanjanje masnih naslaga sa unutrašnje strane kolena

    Pitanje broj: #55012

    Postovan, imam problem sa masnim tkivom (salom) sa unutrašnje strane kolena. Interesuje me da li postoji način da se istog rešim. Visoka sam 168, 62kg, vežbam već 2 godine-aerobik, bicikl, traka za trčanje. Što se tiče ishrane - zdravo se hranim, ali 2-3 puta mesečno odstupim. Svuda ima efekta osim na nogama. Unapred hvala