Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #50978

    Htela bih da povećam usne silikonom. Ne bih htela da to bude nesto mnogo primetno, povećala bih malo i gornju i donju usnu. Zanima me cena i da li je bolje koristiti možda neki drugi materijal?

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Za diskretno uvećanje usana, kod najvećeg broja pacijentkinja, se utroši 1-1, 5 ml po usni.
      u dosadašnjoj praksi smo najčešće koristili biopolimer i imamo sasvim lepo iskustvo s njim.
      zadržava se u tkivu duže nego drugi fileri (3-4 godine) i cena je povoljna- 100 eur/ml.
      možete nas kontaktirati preko- www. Komnenus. Com