Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Povećanje usana

    Pitanje broj: #57411

    Želim da povećam usne. Interesuje me cena i nacin na koji se to radi i kakve filere se koriste?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,

      Za uvećanje usana se koriste fileri koji se brzo resorbuju (hijaluonska kiselina) ili spororesorbujući fileri (pmma- metakril ili biopolimer- dimeticon).
      Ubrizgavaju se u predeo usnog rumenila u uslovima lokalne anestezije.
      Cene su raznolike. Za više informacija popunite Kontakt formu i pomoći ćemo Vam da zakažete tretman.

      Pozdrav,