Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #54634

    Interesuje me da li i gde se u nisu vrsi operacija dojki, tj. Ugradnja implantanata i koja je cena? Cula sam da na klinickom centru rade ovakva zahvate. Hvala

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Uvećanje dojki u nišu možete uraditi u nekoj od specijalnih bolnica ili klinika privatne prakse.
      ne znam da li se u klinici za plastičnu hirurgiju kc niš rade takve vrste intervencija.
      pokušajte da kontaktirate nekog u pomenutoj klinici.