Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #53932

    Pre dvadesetak dana imao sam plasticnu operaciju ukljanjanja velikog oziljka sa donjeg dela ledja. Rana je uspesno i lepo vec zarasla, i sada bi trebalo da pocnem da koristim neku kremu ili gel za brze i lepse zarastanje. Hirurg koji me je operisao mi je preporucio dermatix gel, medjutim, njegova cena je cak 4. 900 dinara, a u pitanju je jako mala tubica. Kako mi je preporuceno da isti gel koristim nekoliko meseci, voleo bih da mi odgovorite da li vredi davati toliki novac za nesto sto mozda ima adekvatnu alternativu, koja je mnogo jeftinija. Na primer, u apoteci su mi rekli da gelovi/kreme kao sto su contractubex ili cilkafakat su takodje vrlo efikasni. Hvala unapred na odgovoru, nikola