Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #53924

    Poštovani doktore! Pre 30 i 26 godina sam imala carske rezove. U drugoj trudnoći sam imala blizance koji su bili veoma krupni (ukupna težina dece je bila 6, 8 kg) . Došlo je do rastezanja kože i uvek sam imala spušteni odnosno viseći stomak. Nisam bila u mogućnosti da to operišem i sada imam raznih poteškoća u vidu čestog ojeda u predelu samih rezova, osećaj težine u donjem delu stomaka i veoma često prisutan svrab također u predelu rezova. Zanima me da li se zatezanje stomaka radi na kliničkom centru u beogradu i da li postoji jeftinija varijanta jer sam nešto načula o tome. Ako ne, molim vas odgovorite mi koja je cena na privatnim klinikama. Svako dobro.