Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #52460

    Pitanje za dr paunković: 16. 07. 2009 god urađena mi je radikalna mastektomija nije bilo metastatskih promjena od th pijem citofen. Moj onkolog se slaže da mi se uradi rekonstrukcija. Interesuje me da li se u mom slučaju može uraditi rekonstrukcija dojke i na koji način kao i uvećanje lijeve dojke? Okvirno cijena zahvata i koliko dugo bih se trebala zadržati u bg? Hvala vam! Pozdrav

    Odgovoreno: 10. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Kod vas je moguće izvesti rekonstrukciju dojke primenom nekog od kožno-mišićnih režnjeva, najčešće sa predela lopatice.
      cene su raznolike- od bolnice do bolnice i kreću se od 3. 500- 5. 000 eura.
      u koliko postoperativni period prolazi bez komplikacija, ne bi ste se trebali zadržati duže od 7-10 dana.