Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #51433

    Imam ginekomastiju i to već nekoliko godina ali bih sada hteo to da uklonim, pa me interesuje koliko je komplikovana ta operacija i koliko košta?

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.
    • Poštovani,
      U pitanju je relativno jednostavna intervencija, koja je u stvari kombinacija dve tehnike- liposukcije, kojom se uklanja masno tkivo muških dojki i hirurškog uklanjanja mlečne žlezde.
      pre intervencije učini se ultrazvučni pregled dojki i odredi se nivo estrogena i testosterona u krvi.
      nakon intervencije se nosi kompresivni prsluk tokom četiri nedelje.
      cena za ovu intervenciju u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) je 1. 450 eura.