Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #50781

    Koliko može da košta skidanje tetovaže (veličine 2x5mm, samo neke tačkice) i koliko traje? Neka klinika za preporuku? Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Može se pokušati uklanjanje tzv. "punch" ekscizijom.
      na taj način se uklanjaju manje promene ili tetovaže, a rana se ostavi da spontano zaraste tokom par dana.
      rana obično zarasta bez ožiljka.
      cena variraju od bolnice do bolnice, 50- 100 eura.
      ovakve intervencije se obavljaju u svim ordinacijama za plastičnu hirurgiju.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #50781

    • Stefan marinkovic 10. 05. 2012.

      066 95 38 065 moj broj telefona ako neko hoce da mi pomogne nek mi posalje poruku ja cu ga nazvati

    • Stefan marinkovic 10. 05. 2012.

      Ja sam stefan imam 17 godina uradio sam na desnoj ruci lava i jako mi smeta tetovaza vec 3 dana ne mogu lepo da spavam stalno razmisljam o tome da je skinem ako moze neko da mi pomogne da mi kaze de mogu da skinem tetovazu i zavrsim sa paranojom i depresijom u kojos se nalazim trenutno