Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #50733

    Moj problem je, visak koze na stomaku, posle treceg porodjaja izgubila sam 57kg. Za 4tiri meseca. Pa me interesuje koliko bi kostala operacija? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Hirurška intervencija kojom se koriguje "višak" kože na prednjem trbušnom zidu se zove abdominoplastika.
      sem uklanjanja kože, radi se i plastika muskulature prednjeg trbušnog zida i liposukcija prednjeg i bočnih trbušnih zidova.
      cena ove intervencije u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) je 2. 500 eura.