Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #50242

    Moje pitanje je vezano za estetsku hirurgiju/zelela bih da uradim zatezanje koze lica oko ociju radi korekcije podocnjaka i odstranjivanje viska koze na kapcima. Da li mozete da mi preporucite vaseg kolegu plasticnog hirurga i koliko bi to kostalo? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Cene ya ovu vrstu intervencije se kreću od 800- 1. 500 eura (korekcija gornjih i donjih kapaka) .
      u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) , cena za ovu vrstu intervencija je 1. 000 eura.
      ove intervencije spadaju u relativno jednostavne i vrši ih veliki broj hirurga.