Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #49888

    Imama mala brada pa me interesira dali ima rizici posle ove operacia koliko kosta kade moze da ja napravam i koliko trae operacija. Pozdrav

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Uvećanje brade se postiže povećanjem projekcije donje vilice ubacivanjem silikonskog implantata.
      u postoperativnom periodu postoji mogućnost nastanka infekcije, ali se ovakve komplikacije, relativno, retko dešavaju.
      operacija traje oko 30-45min.
      cena intervencije u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) je 1. 500 eura.