Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #49434

    Postovani, posto imam "visoko celo" interesuje me da li postoji neka estetska intervencija kojom se linija kose moze spustiti nize kako bi se vizuelno smanjila visina cela? Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ne praktikuje se bilo kakva korekcija linije kose, sem u slucaju opadanja kose.
      ne radi se iz razloga sto su karakteristike kosmatog dela poglavine i koze cela potpuno razlicite i koza cela nije pogodna
      za transplantaciju kose.