Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #49234

    Htela bi uraditi korekciju nosa iz estetskih razloga. Koliko traje oporavak i koja je cena operacije?

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Nakon operacije, na nosu stoji aluminijumski splint, koji se nosi tokom sedam dana.
      toliko traje i neposredni postoperativni oporavak.
      tokkom narednih 6-8 nedelja, nos treba cuvati od trauma.
      cena ove intervencije u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) je 1. 850 eura.