Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #49008

    Postovani, ja sam mama devojcice od cetiri i po meseca koja je rodjena sa polidaktilijom. Na oba stopala ima sesti prstic koji je vezan za peti. Molim vas da mi kazete koliko devojcica mora biti stara da bi se mogla uraditi operacija? Kada je optimalno vreme za to? Da li se operacija radi u lokalnoj ili potpunoj anesteziji? Koliko je operacija bolna za devojcicu i kakav je oporavak? Da li ima negativnih posledica operacija? Unapred zahvalna suzana markovic

    Odgovoreno: 25. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Za operaciju se možete odlučiti ili dok dete ne prohoda ili u kasnijoj fazi kada bude dovoljno velika da može da saradjuje,
      operacija se radi u opštoj anesteziji nije bolna a konci se uklanjaju nakon dve nedelje. Negativnih posledica nema.