Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #48693

    Dobar dan, htela bi da uradim liposukciju stomaka i bokova zanima me kolika je cena tog mog zadovoljstva i koliko je to zdravo sobzirom da imam 20 godina??

    Odgovoreno: 25. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Operacija se može raditi i maloletnim osobama ukoliko imaju veliki problem sa kilogramima.
      naravno da bi bilo bolje redukovati težinu dijetom ali ukoliko baš ne ide dodjite na pregled pa da se eventualno razmisli o operaciji.