Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #48552

    Dobar dan, htela bih da stavim silikone u grudi, zanima me me cijena, npr. 4-ke. Visoka sam 180 a imam male grudi, i mnogo me nerviraju: -) , pa bih htjela to da popravim jer mi je dosta push-up bruseva: -) . Hvala pozdrav

    Odgovoreno: 18. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Cena za ovu vrstu intervencije, u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) je 2. 200 eura i u nju su uračunati apsolutno svi troškovi.
      što se tiče veličine implantata, definitivna odluka se donosi u toku operacije, uz poštovanje estetskih normi i želja pacijenta.