Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #47107

    Molim vas da mi odgovorite na ovih par pitanja, dolazim iz inostranstva 1 januara i volela bi da uradim sebi silicone u grudima, trazim pogodnu kliniku, interesuje me vreme opravka, vreme izmedju zakazivanja opracije do oprecije, da li je potrebna zdravstvena knjizica iz srbije-posto je nemam, kada bi mogla da imam operacuju najranije po svom dolasku id a li je moguce da zovem telefefonom, i pricam sa nekim, imam 24 godine i nikad do sad nisam imala zdravstvenih problema. Hvala lepo

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Operaciju je potrebno zakazati 10 dana unapred, na klinici se prespava jednu noć, nakon dva dana obavlja se prva kontrola i previjanje, nakon operacije dva tri dana osećate bolove ali uz pomoć nekog analgetika nimuli brufen i sl potpuno normalno obavljate sve aktivnosti. Knjižica vam nije potrebna, javite se slobodno na +381 11 361 36 77 bolnica komnenus, možete se operisati po dolasku istaog danan nakon što uradimo lab. Analize i nesmete jesi pre operacije 8h.