Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #46375

    Dobro vece. Oprostite sto se tek sad javljam internet u kvaru bio. . . Evo moje prilozene slike zelio bi oko usta otkloniti ovaj viska dio il dodati tkivo u obraze da malo deblji budu da se poravna s ustima i ako je moguce da se malo celo zategne i nos smanji ako bude potrebe molio bi za odgovor jel to sve izvodljivo i koliko sve to kosta hvala!!!

    Odgovoreno: 25. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Premda imate malo godina, čeoni lift (zatezanje čela) ne dolazi u obzir, a što se tiče liposkulpture obraza, prethodno je neophodno uzeti određenu količinu masnog tkiva sa drugih telesnih regija i ubrizgati je u tkivo obraza.
      po fotografiji zaključujem da imate manjak telesne težine, pa prema tome i manjak masnog tkiva.
      vaš nos izgleda sasvim dobro (muški nos) i ne bi ga trebalo dirati ali obzirom na nedostatak masnog tkiva u obrazima taj nos možda izgleda dominantno na licu.
      najjednostavnije rešenje bi bilo da povećate telesnu težinu, čime bi se sve vaše "nesavršenosti" korigovale same od seaba bez hirurgije.