Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #46091

    Dobar dan ja sam vas videla u emisiji, , pre i posle" koja se prikazuje na svet-u plus. Posto sam krenula da je gledam od skoro, pa nisam videla do sada ni jednom da radite silikonske implante u grudi, pa me zanima da li radite to tu i da li se to naplacuje? Takodje me zanima da li se u toku snimanja vide i prikazuju grudi u krupnom planu, ili su zamagljene? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 23. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Radili smo uvećanje dojki za emisiju "pre i posle".
      ne znam tačno koji su zahtevi- uslovi, ali mislim da se rezultat eksplicitno prikazuje bez zamućenja slike.
      u svakom slučaju, oko tih stvari konsultujte "akademiju panjković"