Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #46065

    Zdravo postvani, nakon sto sam smrso i izgubio oko 30 kilograma po citavom telom jedino je masnoca ostala u licu i u podbradak ili vrat hteo bi da uradim liposukciju na ta mesta jel to moguce da se izvede i molim vas recite mi na koju bi kliniku mogao to da uadim. Ovako posto nisam sada u makedoniji i necu biti jos nekoliko meseci onde molim vas recite mi koliko prije tog tretmana bi trebalo zakazati i koliko to kosta? Unapred hvala aleks

    Odgovoreno: 21. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Moguće je učiniti mini liposukciju podbratka i obraza.
      zahvat možete obaviti u svakoj klinici za estetsku hirurgiju.
      cena u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com; office@komnenus. Com) je 1. 200 eura i izvodi se u uslovima intravenske
      anestezije (vrsta opšte anestezije) .
      zakazivanje je obavezno, 4-5 dana pre intervencije, prethodni pregledi se ne naplaćuju.