Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #45154

    Imam male grudi i volela bih da ugracim silikone (trojku) . Zanima me kolika je priblizna cena?

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #45154

    • Našim potencijalnim pacijentima je omogućeno da od alpha banke dobiju gotovinski kredit po nešto povoljnijim uslovima. Rata otplate može ići do 50% od prijavljenih prihoda i kredit može uzeti bilo ko, u koliko vi niste zaposleni. Za detalje nas možete kontaktirati na: office@komnenus.com