Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #44043

    Postovani, vec par meseci pokusavam da pronadjem hirurga i kliniku, kao i da se odlucim za materijal kojim cu "puniti" usne. Naime, ja zelim da uvecam samo gornju usnu, i mislim da mi je 1 kubik dovoljan, ali problem je sledeci, za kog se god doktora odlucim, na nekom forumu nadjem losa iskustva sa istim, takodje sam se odlucila za metacril, ali sam procitala da ni to nije najsjajnije resenje. . . Takodje imam dileme i oko nacina aplikacije jer sam cula da postoji tackasti metod i metod ubacivanja iglepod kozu, zatim lagano ispustanje materijala. . A da oba ostavljaju vidljive granule koje se osjecaju pod jezikom, takodje cujem da hvale hirusko povecanje usana. . Pomozite mi molim vas. . Tek sad sam zbunjena!! Hvala unapred!

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Za hirurga ili lekara se odlučite na osnovu neposrednog kontakta tj. Razgovora.
      nemojte donositi sud na osnovu raznih foruma- zbog čestih zloupotreba istih.
      ne postoji hirurg koji nema ili nije imao komplikacija, jednostavno statistika radi protiv nas.
      što više radimo imamo veće šanse da se pojavi neka od komplikacija.
      što se tiče uvećanja usana imam lepo i veliko iskustvo sa biopolimerom.
      materijal je inertan, veoma retko daje granulome (perlice) , relativno je jevtin i zadržava se u tkivu oko 3-4 godine.