Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #44025

    Dali mozam da gi namallam gradite i kako odi toa dali ke mozam da dojam posle operacija i dali postoi rizik i kollku e cena na iva operacije so pocit kon vas i odnapred falla mnogu

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da želite da se vaše dojke smanje.
      smanjenje grudi je kompleksna operacija, mnogo komplikovanija od uvećanja.
      komplikovana je pre svega tehnički.
      niko vam ne može odgovoriti na pitanje da li će te dojiti dete nakon takve intervencije, čak i ako se mlečna žlezda ostavi intaktnom (ne dira se) .
      cena ove intervencije u mojoj bolnici (www. Komnenus. Com) je 3. 000 eura.