Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #42905

    Postovani, potreban mi je savet. Zelim da uklonim 3-4 mladeza, jedan obavezno, a za ostale cu se odluciti kad nadjem dobru kliniku. Ovaj jedan je na jako nezgodnom mestu i nije mi svejedno gde i ko ce to raditi. Bila sam na vma, doktor me nije ni pogledao a rekao je javite se tada i tada hitnoj sluzbi??!! Koja klinika je dobra za te stvari i koja je procedura. Civil sam, zdravstveni osiguranih pa bih zelela da to iskoristim i uradim besplatno.

    Odgovoreno: 03. 11. 2009.
    • Poštovana,
      U koliko želite da mladeže uklonite bez plaćanja lečenja, obratite se klinici za plastičnu hirurgiju i opekotine vma ili klinici za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju kliničkog centra srbija u beogradu (klinika um zvečanskoj ulici) .