Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #31638

    Dobar dan,
    ja se javljam iz Austrie moja žena ima jedno pitanje je li vi operišete i grudi ako da koliko košta javite se molimo vas.
    Puno pozdrava.

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani, poštovana,
      u mojoj bolnici radimo sve vrste estetskih opoeracija, pa i uvećanje grudi. Cena ove intervencije- uvećanje grudi bez podizanja je 2.200 eura, a u koliko je potrebno učiniti i podizanje dojki, cena je 3.000 eura. U ove cene su uračunati svi troškovi.