Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #31616

    Izgubio sam dva santimetra srednjeg prsta može li se to srediti da mi prst bude sličan ko ranije i koliko će koštati?
    Hvala

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nemoguće je naknadno nadoknaditi toliki segment prsta i da pri tom ima funkciju. U koliko rekonstrukcija nije izvedena u trenucima nakon povređivanja, ili nije bila moguća, ne treba je pokušavati ni sada, pogotovu ako preostali prst ima očuvanu funkciju.