Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #30490

    Poštovani,
    Imam ćerku staru 16g., koja je pre sedam godina lečena od malignog tumora u grudnom košu. Kao posledica zračenja njena desna dojka je ostala nerazvijena, dok se leva normalno razvila. Interesuje me koja je najranija uzrastna granica kada bi bilo moguće uraditi estetsku operaciju uvećanja dojke? Zahvaljujem na odgovoru, Dajana.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Za korekcije stečenih deformiteta neophodno je sačekati da se završi period rasta organizma, što je kod najvećeg broja ljudi oko 18-20 godine života. S toga strpite se još dve-tri godine i tada uradite korkciju.