Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #29896

    Poštovani,
    Zanima me da li bih mogla da imam operaciju uvećanja grudi, jer mi ožiljci sporo i teško zarastaju? O kakvom se rezu radi?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 05. 2009.
    • Poštovana,
      prilikom uvećanja grudi, rezovi se pozicioniraju tako da budu što manje upadljivi. Rez je pozicioniran ili u kožnom pregibu ispod dojki ili na granici pigmentovane kože arole (prsten oko bradavice) i okolne kože. U koliko ne postoji neko organsko oboljenje, nema razloga da operativne rane ne zarastu nakon dve nedelje, kada se skidaju konci.