Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #29672

    Poštovani,
    da li je moguće da se uradi liposukcija sa kolena i listova, koliko traje oporavak i koliko to košta?
    Hvala, pozdrav

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovana,
      liposukcija kolena i potkolenica se rutinski izvodi, ali je neophodno učiniti prethodni pregled. Oporavak je kratak- svega par dana, ali morate nositi posebne kompresivne bermude tokom četiri nedelje nakon operacije. Cena ovakve intervencije u mojoj bolnici je 1.400 eura.
      Pozdrav.