Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #29464

    Zdravo,
    Mislam deka ke me razberete, zboruvam makedonski i imam 20 god i sum od makedonija, mazena vo swecka imam sin 4 meseci, go doev samo eden mesec, od koga mi prestana mlekoto moite gradi premnogu se smalija, i bi sakala da ve prasam za plasticna hirurgija na gradi, silikoni, odprilika kolku e cenata.
    Predvreme vi blagodaram