Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #29340

    Poštovani,
    imam 32 godine i interesuje me korekcija donjih kapaka. Cena.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovana,
      korekcija donjih kapaka je intervencija koja se obavlja u uslovima neurolept analgezije- vrsta opšte anestezije. Suština procedure se sastoji u uklanjanju viška kože i redukciji masnog jastučeta i plstici mišića- u koliko je opušten. Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 700 eura.