Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #29292

    Poštovani,
    pošto sam pre godinu dana smršala 30 kg, imam višak kože na stomaku, podlakticama, unutrašnjoj strani butina i opuštene grudi: (molim vas da me posavetujete šta i kako i gde, morala bih da počnem da skupljam pare ako postoji šansa da se bar neki deo mog tela ispravi. Imam 24 godine i očajna sam. Inače imam i ožiljak od operacije duž celog stomaka (operacija u 5 godina)
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovana,
      višak kože na ekstremitetima se može relativno jednostavno ukloniti, dok je uz uklanjanje viska kože sa stomaka potrebno učiniti tzv. abdominoplastiku. Što se tiče dojki, potrebno je učiniti mastopeksiju, tj, podizanje dojki uz, eventualno, uvećanje.