Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #29199

    Poštovani,
    Mene interesuje da li ugrađujete silikone između stopala i kolena jer imam tanku nogu. Cena?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Intervencija za koju se interesujete je augmentacija (uvećanje) potkolenica. Ono se ostvaruje uz pomoć silikonskih implantata, koji se ubacuju kroz mali horizontalni rez u zatkolenoj jami (zadnja stana kolena). Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 2.500 eura.
      Pozdrav.