Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #28566

    Poštovani doktore,
    molim vas odgovorite mi gde u Beogradu mogu uraditi macrolane i kolko zahvat košta.
    Zahvaljujem vam se na odgovoru

    Odgovoreno: 11. 05. 2009.
    • Poštovani,
      koliko mi je poznato u Srbiji niko zvanično ne koristi macrolane u praksi. U pitanju je preparat hijaluronske kiseline namenjen reoblikovanju tela. Cena mu je relativno visoka, za naše standarde, i s toga je interesovanje pacijenata malo, obzirom da je potrebno utrošiti znatnu količinu preparata za tretman. Pokušajte da kontaktirate ordinacije i bolnice telefonom.
      Pozdrav.