Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #28090

    Poštovani,
    Želela bih da povećam gornju, prvenstveno me interesuje gđe je mogu uraditi, ovde, u CG a da to bude profesionalno urađeno?
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovana i draga Lela,
      Pretpostavljam da bi ste želeli da uvećate usnu - gornju. Na žalost, ne mogu Vam pomoći informacijom gde takvu intervenciju možete uraditi u crnoj gori pokušajte preko nekog internet pretraživača.
      Pozdrav.