Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #28015

    Poštovani,
    Interesuje me nešto više o uvećanju usana, i to koji je najbolji način uvećanja, na koji vremenski period treba ponovo raditi, cena kao i da li postoji mogućnost da organizam ne prihvati i šta se u tom slučaju radi?
    Hvala.

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Draga mirjana,
      Postoji više načina uvećanja usana. U te svrhe se može koristiti sopstveno masno tkivo ali i tzv. Aloplastični materijali ili fileri kao što su: dimetikon- bolpolimer, hijaluronska kiselina, akvamid, kolagen itd. Svi ovi načini imaju prednosti i mane. U svojoj bolnici najviše koristim silicex-biopolimer (generičko ime dimetikon) i imam veoma lepo iskustvo sa njim. Svi fileri su privremenog karaktera i moraju se posle izvesnog vremena ponovo ubrizgavati (od 10-ak meseci do 4-6 godina). Mogućnost neprihvatanja filera ne postoji, postoji jedino mogućnost infekcije a bar do sada nisam imao takav slučaj. Pozdrav.

Komentari na pitanje: #28015

    • Da li mi mozete reci gde bih mogla da nabavim silicex-biopolimer? Moze li se on u nemackoj nabaviti i gde, ukoliko ga nema kod nas? Trazim pakovanje od 5 ml. Hvala.