Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #27793

    Poštovani,
    Duboko Vam se zahvaljujem na iscrpnom odgovoru u vezi sa abdomenoplastikom koji me je približio odluci da se podvrgnem tom zahvatu. Molim Vas da mi date odgovor na još dva pitanja a to su: orijentaciona cena zahvata kod nas i da li se vi lično time bavite? (s obzirom da ste prvi koji mi je dao kompletan odgovor i time ulio poverenje)!
    S poštovanjem Milena Stamatović