Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #27406

    Poštovani,
    Da li se na VMA radi laserska rinoplastika i koja je cena obične i laserske operacije nosa.
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Draga Biljana,
      Laserska operacija (rinoplastika) ne postoji, laser koriste orl specijalisti za uklanjanje zadebljanje sluznice unutar nosa koja ometa protok vazduha kroz nos. Cena rinoplastike iznosi prosečno oko 1800 eur.
      Pozdrav Georgijev dr Igor

Komentari na pitanje: #27406

    • Ja sam citala da laserska rinoplastika postoi, i da je ona iskljucivo za vrh nosa, odnosno za debele noseve. Ja zelim neko da me upti gde ima to da uradim? P. S. Kod nas u makedonija ima jedan plastcni hirurg ko radi te laserske oepracije, samo on ima taj laser, ali lose ih radi i zato nezelim da idem kod njega.