Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #26171

    Imam 35 godina i imam klempave uši. Interesuje me sve u vezi operacije i pošto sam zaposlena, kada se skidaju zavoji i kada mogu da počnem da radim.
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovana, Korekcija ušiju se obavlja u uslovima neurolept analgezije (vrsta anestezije).
      Nakon operacije, oko glave nosite kompresivni zavoj tokom 7 dana i u tom periodu bi ste trebali da budete na bolovanju ili odmoru. Nakon tih nedelju dana možete se vratiti na posao.