Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #26078

    Orijentacije tetovaže je uzdužna, 2 kineska slova.
    Na koju adresu u Beogradu bi mi najbolje bilo da se obratim?
    Hvala puno

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Uzdužna orjentacija je nepovoljnija, što se tiče kvaliteta postoperativnog ožiljka.
      Ne mogu Vam preporučiti gde da se obratite, to je jednostavna intervencija koju bi svaki hirurg mogao da obavi.
      Odaberite neku od specijalnih bolnica za plastičnu hirurgiju.